Jdi na obsah Jdi na menu
 


Profese

18. 8. 2009

Shromažďovací Trade Skills

 Fishing

Takže se chcete stát rybářem? Rybaření je mini-hra, která vám umožňuje chytat ryby, které mohou být použity pro vařící Trade Skills. Můžete také chytit ryby, které nejsou k snědku, ale místo toho jsou užitečné pro jiné Trade Skilly. Můžete dokonce chytit nějaké vybavení, zábavné předměty a hodnotné skvosty, jako například perly. Rybaření však není pro každého. Objevíte, že zvyšování vaší schopnostní úrovně na maximální možnou úroveň vyžaduje mnoho trpělivosti a času. Rybaření je skvělé pro ty, kteří si rádi odpočinou a při tom si ještě popovídají.

 Herbalism

Bylinkářství je téměř nezbytným požadavkem pro alchymii. Bylinky můžete najít po celém světě, tak proč toho nevyužít? Alchymie je skvělou schopností, která vám umožňuje vytvářet všechny druhy instantních i dočasných lektvarů pro vylepšení účinnosti osobnosti.

 Mining

Hornictví je vzrušující trade skill používaný ke shromažďování surovin pro kovářství a strojírenství. Avšak aby jste byl Horníkem, nepotřebujete tyto Trade skilly. Můžete jednoduše sbírat suroviny a prodávat je kovářům a řemeslníkům. Doly stejně potkáte při vašem putování, tak proč na tom nevydělat? Avšak většina lidí kombinuje hornictví s kovářstvím, nebo hornictví se strojírenstvím. Můžete zkusit všechny tři, ale bude to vyžadovat více práce a oddanosti.

 Skinning

Stahování z kůží umožňuje hráči shromažďovat kůže a usně zvířat k tomu určených. Kůže a usně jsou používány pro kožedělnictví. Kůže je také používána pro kovářství, strojírenství a krejčovství.

Výrobní Trade Skills

 Alchemy

Alchymista míchá bylinky za účelem vytváření lektvarů s rozličnými účinky. Hráč může vytvořit lektvary léčivé, neviditelné, hrubého odporu a manové, oleje k pokrytí zbraní a mnoho dal šího. Alchymie je užitečná pro všechny osobnostní třídy. Melee bojovníci mohou použít alchymii na vytvoření buffu a léčivých lektvarů. Třídy používající kouzla můžou využít alchymii k vytovření lektvarů many a related buffy. Alchymie je zábavný Trade skill, s pomocí kterého můžete vytvářet lektvary, pro sebe, prodávat je jiným, nebo je dát vaší skupině a přítelům. Alchymisti jsou při rozdávání lektvarů velmi oblíbení.

 Blacksmithing

Kováři berou kovové tyče od horníků a zpracovávají je do skvěle vyrobených zbraní a brnění. Ve hře je mnoho jedinečných zbaní a další výzbroje, která nemůže být nalezena u žádných z obchodníků a nebo příšer, a mohou být vytvořeny pouze kováři. Kováři mohou vyrábět zbraně, kovat brnění pro Paladiny a Válečníky a obchodovat s různými položkami. Kováři mohou postavit speciální zostřující kameny, které mohou být použity k dočasnému zvětšení škody napáchané broušenou zbraní. Mohou také vytvořit několik položek, které se používají jako přísady do jiných Trade Skillů.

Pokud se chystáte stát Kovářem, měl byste již být horníkem. Horníci těží rudu a taví ji do tyčí, které tvoří většinu kovářských položek. Kovářské recepty často zahrnují šperky, které mohou být nalezeny na různých místech. Většinou kováři kupují, nebo jsou jim darovány jinými hráči vzácné šperky. Některé kovářské hávody vyžadují kůži, kterou musíte koupit u kožaře.

Kovářství je skvělé pro Paladiny a Válečníky, kteří tuto schopnost můžou použít k vytvoření jejich vlatního vybavení. Kovářství je také dobré k vydělávání pěněz prodáváním zbraní a brnění třídám, které je můžou použít.

 Cooking

Od pivem podlévaným kančím žebírkem po Gigantické Sežehnuté Lastury, není žádný recept, který by byl příliš neznámý či podivný, aby unikl pozornosti šéfkuchařů Azerothu. Jídlo je ve hře používáno k uzdravování hráčů mimo bitvu, takže se můžou vrátit zpět do boje co nejrychleji.

 Engineering

Strojírenství je používáno k sestavování kovů a kamenů do částí potřebných k výrobě výbušnin, pušek, nábojů, mechanických draků, akvatických helm a dalšího.
Pokud se chystáte být Strojírníkem, měli byste už asi být horníkem. Horníci těží rudu a taví ji do tyčí, které tvoří zásadní roli při strojírenství

 Leatherworking

Tato schopnost umožňuje hráčům zpracovávat různé kůže a kožešiny do kožených brnění, stejně jako vylepšení kovových brnění vyšších úrovní a zbraní. Kožedělníci jsou odpovědní za výrobu kožených položek, které používají třídy oblečené do kůže: Druid, Lovec, Šaman a Lump.

 Tailoring

Krejčovství umožňuje hráčům stříhat a tkát různé kousky oblečení do brnění, košil, baťohů a dalších položek oblečení. Krejčí jsou zodpovědní za oblékání těchto tříd: Mágové, Kouzelníci a Kněží.

Další schopnosti

 First Aid

Chcete zachraňovat lidské životy? Chcete léčit otravy a uzdravovat vážná zranění? Staňte se Lékařem! Tato malá schopnost vám umožňuje vytvářet různé bandáže, které mohou být použity na pomoc vám a jiným hráčům. Lékaři vytvářejí bandáže a uplatňují je na jiné hráče, kteří jsou zranění. Jestliže chcete dát jinému hráči obvaz, musíte mít schopnost První pomoci.